Пн – Пт 08:00 – 18:00 Сб – Вс вихідний

+38(067)572-22-00
(0)
  • У кошику порожньо!

| |
WAGA SMART PARKING DOZOR - система моніторингу і виявлення порушень Комплексні рішення

Cерверні стійки

Сортувати:
Вид:

У цій категорії немає товарів.

НОВИНИ КОМПАНІЇ

Серверна стійка Ferocon

Серверна стійка є простим і доступним рішенням, коли необхідно розмістити і упорядкувати телекомунікаційне, кросове або мережеве обладнання. Вона економить вільне місце в приміщенні за рахунок компактних розмірів і можливості встановити обладнання по всій висоті конструкції.
Відкрита серверна стійка, завдяки відсутності бічних стінок, дає безперешкодний доступ до устаткування з усіх боків.
Стійки для сервера являють собою сталеві планки з перфорацією і спеціальними кріпленнями, які попарно з'єднуються між собою. Серверні стійки діляться на два основних види:

  • з однією рамою;
  • з двома рамами.

Однорамні конструкції підходять для установки невеликого обладнання типу патчкордів або коробок. Такі моделі можуть служити проміжною ланкою в великому комплексі або використовуватися маленькими компаніями.
Двухрамні стійки для серверного обладнання вважаються альтернативою закритим шаф. Вони можуть витримувати більш високе навантаження, відрізняються підвищеною міцністю. У разі необхідності можна встановити бічні стінки. Такі конструкції використовуються великими і невеликими компаніями, а також початківцями стартапами.

 

Як обрати і зібрати серверну стійку

Обираючи модель серверної стійки, необхідно враховувати кількість і габарити вашого обладнання, щоб знайти підходящу по всіх параметрах конструкцію. Висота стійки визначається кількістю юнітів (осередків), кожна з яких складає 44,4 мм. Завдяки чіткій одиниці виміру легко співвіднести габарити обладнання з місткістю стійки.
Щоб серверну стійку купити відповідного розміру, необхідно порахувати реальну кількість зайнятих юнітів, а також передбачити кілька запасних осередків, які залишаться вільними. Вони можуть знадобиться в разі встановлення додаткового обладнання в стійку в майбутньому. Отвори передбачені для кріплення розташовані таким чином, що після установки устаткування залишається достатньо місця для розміщення кабелю.


Залежно від моделі, розмір стійки може становити від 6 до 48 юнітів (U), тобто максимальна висота буде більше двох метрів. Найпопулярніші розміри 16U, 24U, 32U, 42U. Висота стандартного устаткування відповідає 1-2U, деякі види можуть бути 4U-6U. При виборі серверної стійки, розміри конструкції визначаються не тільки осередками, а й параметрами ширини і глибини. Стандартна поширена ширина становить 19 або 23 дюйми. Глибина може варіюватися від 600 до 1000 мм.
Щоб зібрати відкриту серверну стійку, не потрібно специфічних навичок. Для монтажу потрібен тільки гайковий ключ. Набір метизів та інструкція поставляється разом з конструкцією.

 

Де купити серверну стійку Ferocon вигідно

Знаючи необхідні параметри, придбати серверну стійку зараз не важко. На ринку є маса пропозицій від магазинів за різними цінами. Компанія Ipcom, орієнтуючись на потреби клієнтів, виробляє серверні стійки високої якості за вигідними цінами. Ми виготовляємо підлогові моделі для 19 дюймового стандарту.
У каталозі на сайті представлені моделі в різному ціновому діапазоні. На серверні стійки ціна формується виходячи з кількості юнітів. Зі збільшенням висоти конструкції підвищується вартість. Стандартні серверні стійки виробництва Ipcom містять 24, 33 і 42 юніта. Моделі в інших розмірах доступні під замовлення.


Ми пропонуємо серверні підлогові стійки, які встановлюються на ніжках. Можливість самостійно регулювати їх висоту дозволяє уникнути перекосу, якщо в приміщенні нерівна підлога. При необхідності можна замовити стійку на коліщатках, є ви плануєте пересувати обладнання.
В інтернет-магазині виробника Ipcom можна купити серверні стійки в будь-якій кількості з доставкою в будь-яке місто, включаючи Вінницю, Полтаву, Бердянськ або Добропілля. Конструкції відправляються в розібраному вигляді. Як вантажоперевізника можна вибрати компанію Нова Пошта або Делівері. Терміни доставки і вартість виставляється транспортними компаніями.
Компанія Ipcom надає оптимальні рішення для вашої компанії за вигідними цінами.

центральний офіс

Україна, 61000, Харків, пос. Жуковського, ул. Поздовжня, 2

Графік роботи

Пн – Пт 08:00 – 18:00 Сб – Вс вихідний

Email

центральний офіс

Адрес Германия, г. Берлин, Grossbeerenstrasse 46-52

Колл-центр

центральний офіс
м Львів, вулиця Зелена, 149, корпус 8а
Колл-центр
центральний офіс
м. Київ, вул. Академіка Кримського, 4А, 02000
Колл-центр