Пн – Пт 08:00 – 18:00 Сб – Вс вихідний

+38(067)626-01-80
(0)
  • У кошику порожньо!

WAGA SMART PARKING DOZOR - система моніторингу і виявлення порушень Комплексні рішення

Телекомунікаційні шафи для чого потрібно?

На підприємствах для установки телевізійного, електронного, серверного обладнання зазвичай виділяють окрему кімнату. Всі комунікації розміщують в шафі, який забезпечує зручність монтажу, ремонту, збереження і безпеку.

Несуча конструкція являє собою збірний або зварений каркас, зроблений зі сталі або алюмінію. На нього кріплять всі інші компоненти. Вважають, що зварений каркас міцніше. Але в сучасних розбірних моделях горизонтальні і вертикальні напрямні закріплюють особливим способом, що дозволяє регулювати глибину їх установки, тим самим полегшуючи монтаж / демонтаж шафи.

Залежно від максимальної силового навантаження стаціонарних або пересувних шаф визначають місце розміщення і вид конструкції:

- настінна;

- для підлоги;

- серверна.

Виробники продовжують удосконалювати модифікації всіх видів шаф, розширюють випускаються лінійки, призначені для більш широкого кола завдань. Сучасний вдосконалений монтажний шафа повинен мати:

- захист від доступу сторонніх осіб до телекомунікаційних систем;

- додаткову комплектацію екраном від електромагнітних впливів;

- можливість роботи в особливих умовах;

- гарне естетичне оформлення;

- захист від проникнення пилу і вологи.

 

Антивандальний шафа

Основне призначення - захист від зломів.

Посилені тумби застосовують в разі великих навантажень. Конструктивна особливість антивандальних шаф полягає в тому, що більшість моделей забезпечені ригельним замком. Дверцята не вдасться підчепити чим-небудь, зрізання петель так само неможливо.

Задня стінка не знімається, тому ввод кабелю здійснюють знизу або зверху через круглі отвори. Перфорація металевих елементів забезпечує вентиляцію, що дозволяє відводити тепло, що виділяється телекомунікаційними і комп'ютерними системами. Вуличні настінні антивандальні ящики дуже зручні для запечатування електричних і газових лічильників.

 

Монтажна шафа з обігрівом

У деяких місцях розміщення, де кліматичні чинники не відповідають умовам, необхідним для роботи апаратури, термошафи піднімають температуру навколишнього середовища до потрібного градуса. Вбудовані термостати плавно регулюють включення обігріву.

Передбачено аварійне автоматичне вимикання живлення в разі зниження температури. Завдяки цьому можлива експлуатація шафи з встановленим всередині телекомунікаційним обладнанням поза приміщенням.

 

Серверна шафа 19

Найпоширеніша модель має повністю продуману конструкцію. За допомогою телекомунікаційної шафи можна усунути і розмежувати доступ до різних систем. Якщо об'єкт не має окреме приміщення, то така шафа може його замінити і бути встановленрю у коридорі, на сходовій клітці.

Велика кількість аксесуарів організовує правильний розподіл кабельної системи, підвищує безпеку 19-ти дюймового кроссового мережевого обладнання:

- кабельні органайзери;

- обігрівачі для всепогодного шафи;

- підтримуючі скоби;

- датчики температури і вологості;

- перфоровані полки з вентиляторами модулями;

- щіткові кабельні вводи;

- скоби і цоколі;

- адаптери і блоки електричних розеток.

Просунутим рішенням є 3-х секційний шафа типу «книжка», який забезпечує простий доступ до роз'ємів на задній панелі. Бічні стінки кріпляться на штифтах за допомогою засувок. Передні двері може навішуватися з будь-якого боку.

Значна економія офісного простору, зручність установки і обслуговування серверів, якісне охолодження, міцність - далеко не всі переваги сучасних телекомунікаційних шаф.

Адреса

Україна, Львів, вул. Зелена, 149, корпус 8а

Графік роботи

Пн – Пт 08:00 – 18:00 Сб – Вс вихідний

Email

Адреса

Адрес Германия, г. Берлин, Grossbeerenstrasse 46-52

Колл-центр

Адреса
м Львів, вулиця Зелена, 149, корпус 8а
Колл-центр
Адреса
м. Київ, вул. Академіка Кримського, 4А, 02000
Колл-центр