Патчкорди оптичні та з'єднувальні шнури
Для з'єднання між собою розподільних цифрових пристроїв, а також приєднання їх до функціонального обладнання мережі застосовуються оптичні патч корди виробництва г. Харьков. На зовнішній вигляд - це кабель з оптоволокна довжиною від півметра. Краї такого проводу обов'язково повинні бути обтиснуті коннекторами. Останні підбираються певного розміру. Готові вироби відрізняються:
- типом самого кабелю (одно- або Двоволоконні);
- видом конекторів;
- радіусом вигину;
- механічною міцністю;
- стійкістю до природних факторів.
Продаються мотками певної довжини, відрізняються способом монтажу (внутрішнім / зовнішнім).
Купити шнур оптичний з'єднувальний і для перехідника
Розрізняють симплексний і двобічний кабель. Провід з двома однаковими коннекторами по краях називають оптичним сполучними шнурами - замовити їх можна через інтернет-магазин IPCOM. Різні коннектори встановлюються на перехідники та в своїй маркування мають значення FC або LC.
Критерії відмінності патч кордів
Характеристики сполучних кабелів та Особливості Застосування
Тип волокна. Буває одномодовим SM і двухмодовим MM. Одномодові виробляються з оптоволокна товщиною 6-10 мікрон, багатомодові - з волокна 50 мікрон або 62,5 мікрона. Використовуються для швидкої передачі світлового сигналу між цифровим обладнанням.
Тип полірування. Буває машинної (маркується UPC) або плоскою зі зрізаними торцями (маркується APC). Торець дроти з машинної поліруванням обрізається під кутом в 90 °, а з плоскою - під кутом в 8 °. Ці два типи обробки не можна об'єднувати, т. К. З'явиться загроза пошкодження самого оптоволокна. Забезпечує високу швидкість передачі сигналу по сполучному шнуру.
Тип кабелю. Буває одинарним і подвійним. Перший називається simplex, другий - duplex. Краї обох проводів можу бути обтиснуті однаковими або різними коннекторами. Залежно від типу коннектора, шнури можуть виконувати функцію з'єднання або застосовуватися в якості перехідників.
Найчастіше патчкорд оптичний набувають за доступною вартості з машинної UPC поліруванням. Візуально такий кабель відрізняється опуклою формою, опліткою синього кольору, а його наконечник щільно контактує з гніздом розетки. Зовсім невеликий скошений зріз у APC шнурів (максимум 8 °). Додатково вони відрізняються зеленим кольором обплетення.
Цікаво! Різні форми наконечників використовують для того, щоб відображати перешкоди сигналів, які передаються по оптоволоконним проводам і суттєво погіршують зв'язок.
Найкраще захищена від перешкод патчкорд з маркуванням APC. Його наконечники ефективно відображають перешкоди, підвищуючи якість сигналу. При цьому, такі дроти не поєднуються з іншими типами шнурів, що звужує сферу їх застосування. Тому, поширеним залишається шнур оптичний з'єднувальний з маркуванням UPC - ціна такого аксесуара завжди прийнятна для покупців.
Як вибрати і замовити коннектори під оптичний шнур
При виборі патчкорду має значення тип і форма з'єднувачів, якими обжимають робочі краю дроти.
Округлим металевим корпусом з вбудованою пружиною відрізняються коннектори типу FC. Вони зроблені у вигляді запобіжного кільця, за що і отримали назву Ferrule. Для надійної фіксації такої коннектор потрібно щільно провернути в розетці (вкрутити).
Стандартні пластикові моделі з засувками позначаються SC. А в зменшеному варіанті виготовляються LC-ковпачки. Через здатність світитися отримали назву Lucent Connector. Їх можна у великій кількості підключати до патч-панелей.
Якщо використовується багатомодовий кабель з UPC поліруванням, тоді його обжимають ST з'єднаннями. Прямі (Straight) з'єднувачі виготовляються зі сплаву латуні з нікелем. Тому, є довговічними і стійким до пошкоджень.
Щоб оптичний шнур, замовлений в Харкові, швидко передавав дані, його обжимають сучасними MT-RJ ковпачками з зручними застібками. Акуратні на вигляд коннектори дуже швидко встановлюються і добре справляються з відбиваючим сигналом.
Всі види оптичних шнурів і адаптерів представлені в інтернет-магазині IPCOM. Продукція власного виробництва відрізняється доступними цінами. До кожної позиції надаються детальні технічні характеристики - підібрати потрібний оптичний шнур не складно. Але якщо вам необхідно більше інформації про товар, зв'яжіться з нашими менеджерами зручним вам способом.
Основний склад інтернет-магазину знаходиться в Харкові, в Києві і Львові відкриті представництва - тут оптичні шнури можна забрати самостійно після узгодження часу і наявності з нашим співробітником. В інші міста України пересилаємо замовлення транспортними компаніями.