Пн – Пт 08:00 – 18:00 Сб – Вс вихідний

+38(067)626-01-80
(0)
  • У кошику порожньо!

| |
WAGA SMART PARKING DOZOR - система моніторингу і виявлення порушень Комплексні рішення

Марки волоконно-оптичних кабелів

Високоефективні кабельні системи на сьогоднішній день широко використовують оптичне волокно. Для СКС і локальних обчислювальних мереж і приміщень з підвищеною небезпекою - це найнадійніше технологічне рішення. Структура оптичного кабелю полягає в наступному: сердечник зі скловолокна поміщається в захисну оболонку.

Відповідно до характеристик структури визначається призначення кабелів. Номенклатура кабель волоконно оптичний дозволяє пояснити призначення, завдяки кодування. Структура умовного позначення кодує марку виробника, тип захисного бронепокрова, тип сердечника і кількість його елементів, тип оптичного волокна і його кількість в кабелі, максимальне розтяжне зусилля. Марки оптичних кабелів російських виробників ОКА, ЕКБ і ін. - абревіатура заводу виробника. Тип сердечника, іноді званого световодом, в залежності від пропускаються світлових променів визначає основну класифікацію на одномодові і багатомодові кабелі. Така класифікація визначає функціональність (від англійського mode-режим роботи).

 

Багатомодові і одномодові оптичні кабелі недоліки і плюси

Багатомодовий оптичний кабель найбільшого поширення набув у ЛВС. Прикладом його використання є мережа Ethernet, яка є основною топологією для ЛВС. Її суть полягає в наступному: до загального кабелю підключаються комп'ютери офісу або підприємства. Використання оптичного кабелю зв'язку в цьому випадку є оптимальним вирішенням цього питання, завдяки високим швидкісним характеристикам передачі сигналу. Недоліком багатомодових кабелів є наявність дисперсії декількох світлових потоків.
Цього недоліку позбавлений кабель оптичний одномодовий, оскільки в ньому поширюється лише один промінь світла.

Маючи більш високою продуктивністю, вони знайшли своє застосування в системах телекомунікацій, але дорожчі. До переваг, які здешевлюють кабельні мережі та роблять безпечним їх використання відноситься відсутність заземлення оптичних кабелів. Завдяки цій характеристиці самонесущий оптичний кабель (розташований окремо) використовується для для зовнішньої прокладки між будівлями, підвіски на опорах ліній зв'язку, ЛЕП, контактної мережі залізниць. Такі властивості кабелю як мала вага робить малоймовірним обрив і підвищують безпеку.

 

Адреса

Україна, Львів, вул. Зелена, 149, корпус 8а

Графік роботи

Пн – Пт 08:00 – 18:00 Сб – Вс вихідний

Email

Адреса

Адрес Германия, г. Берлин, Grossbeerenstrasse 46-52

Колл-центр

Адреса
м Львів, вулиця Зелена, 149, корпус 8а
Колл-центр
Адреса
м. Київ, вул. Академіка Кримського, 4А, 02000
Колл-центр