Пн – Пт 08:00 – 18:00 Сб – Вс вихідний

+38(067)572-22-00
(0)
  • У кошику порожньо!

| |
WAGA SMART PARKING DOZOR - система моніторингу і виявлення порушень Комплексні рішення

Новорічні знижки

НОВОРІЧНІ ЗНИЖКИ
Компанія IPCOM вітає всіх відвідувачів нашого сайту з Новими роком та Різдвом!
Напередодні свят ми вирішили порадувати наших клієнтів знижками до 30%.
Починаючи з 31.12.2020г. акція буде активна та завершиться 12.01.2021г.
Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в акції!

           

ПАТЧ-КОРД ОПТИЧНИЙ IPCOM SC/UPC - SC/UPC 1М (G657A1 LSZH) - 26%
Стара ціна: 25,6 грн.          Акційна ціна: 18,92 грн.

ПАТЧ-КОРД ОПТИЧНИЙ IPCOM SC/UPC - SC/UPC 3М - 30%
Стара ціна: 33,4 грн.          Акційна ціна: 22,95 грн.

центральний офіс

Україна, 61000, Харків, пос. Жуковського, ул. Поздовжня, 2

Графік роботи

Пн – Пт 08:00 – 18:00 Сб – Вс вихідний

Email

центральний офіс

Адрес Германия, г. Берлин, Grossbeerenstrasse 46-52

Колл-центр

центральний офіс
м Львів, вулиця Зелена, 149, корпус 8а
Колл-центр
центральний офіс
м. Київ, вул. Академіка Кримського, 4А, 02000
Колл-центр