Пн – Пт 08:00 – 18:00 Сб – Вс вихідний

+38(067)626-01-80
(0)
  • У кошику порожньо!

WAGA SMART PARKING DOZOR - система моніторингу і виявлення порушень Комплексні рішення

Як правильно вибрати розмір серверної шафи 19

Стандартний розмір для серверної шафи вважається 19, він найпоширеніший для розміщення серверного обладнання та мережевих пристроїв в дата-центрах та офісних приміщеннях. Вибір правильного розміру шафи є ключовим моментом при плануванні інфраструктури комп'ютерних систем.
19 дюймів вказує на стандартну ширину шафи, що дозволяє легко та швидко встановлювати стандартне обладнання. Однак також треба враховувати висоту шафи в юнітах (U), що визначається висотою обладнання, яке може бути розміщене у шафі. Найпоширенішими розмірами юнітів є 1U, 2U, 4U, 10U та інші,, де 1U дорівнює приблизно 1,75 дюйма.
Кріплення обладнання в шафах зазвичай здійснюється за допомогою кріпильних кутів, спеціальних каркасів, рейок або поличок, які дозволяють закріпити обладнання.
У шафах 19 дюймів можна розміщувати різноманітне обладнання, включаючи маршрутизатори, роутери, сервери, комутатори та інші мережеві пристрої. Ці шафи забезпечують ефективне та організоване розташування обладнання, що дозволяє легко керувати та обслуговувати мережеву інфраструктуру, тому при виборі розміру потрібно просто порахувати кількість обладнання по висоті

Адреса

Україна, Львів, вул. Зелена, 149, корпус 8а

Графік роботи

Пн – Пт 08:00 – 18:00 Сб – Вс вихідний

Email

Адреса

Адрес Германия, г. Берлин, Grossbeerenstrasse 46-52

Колл-центр

Адреса
м Львів, вулиця Зелена, 149, корпус 8а
Колл-центр
Адреса
м. Київ, вул. Академіка Кримського, 4А, 02000
Колл-центр