Пн – Пт 08:00 – 18:00 Сб – Вс вихідний

+38(067)626-01-80
(0)
  • У кошику порожньо!

WAGA SMART PARKING DOZOR - система моніторингу і виявлення порушень Комплексні рішення

Для чого потрібні вуличні патчкорди

Вуличні патчкорди використовують для зв'язку між мережевими пристроями на свіжому повітрі.

Призначення

Зовнішні патчкорди використовуються для з'єднання мережевих пристроїв, які розташовані в мережевих шафах на вулиці.

Зовнішній вигляд

Вуличні патчкорди мають міцну та захищену від зовнішніх факторів конструкцію та спеціально розроблені для експлуатації у різних погодних умовах. Зазвичай вони мають водонепроникний або вологозахищений корпус, який захищає внутрішні компоненти від впливу вологи, пилу та інших зовнішніх факторів.

Конектори

Вуличні патчкорди можуть комплектуватися різними типами конекторів залежно від використання того чи іншого обладнання в інфраструктурі мережі. Найчастіше вживані конектори - це LC, SC, FC і ST. Кожен з них має свої особливості та застосовується у різних мережних пристроях.

Тип волокна

У вуличних патчкордах використовуються як багатомодове (MM), так і одномодове (SM) волокно в залежності від вимог до передачі даних та відстаней між мережевими пристроями.

Умови встановлення

Вуличні патчкорди можуть встановлюватися в різних умовах експлуатації, включаючи підвісні та кабельні системи. Підвісні установки зазвичай використовуються для кріплення патчкордів до стовпів, фасадів будівель або інших вертикальних поверхонь. Кабельні системи призначені для укладання патчкордів у каналізаційних трубах, кабельних лотках або в інших підземних комунікаційних системах.

Довжина

Вуличні патчкорди доступні використовують різну довжину, зазвичай від 1 до 200 метрів. Це дозволяє вибирати оптимальну довжину залежно від конкретних потреб мережі та відстані між мережними пристроями.

 

Адреса

Україна, Львів, вул. Зелена, 149, корпус 8а

Графік роботи

Пн – Пт 08:00 – 18:00 Сб – Вс вихідний

Email

Адреса

Адрес Германия, г. Берлин, Grossbeerenstrasse 46-52

Колл-центр

Адреса
м Львів, вулиця Зелена, 149, корпус 8а
Колл-центр
Адреса
м. Київ, вул. Академіка Кримського, 4А, 02000
Колл-центр