Пн – Пт 08:00 – 18:00 Сб – Вс вихідний

+38(067)626-01-80
(0)
  • У кошику порожньо!

WAGA SMART PARKING DOZOR - система моніторингу і виявлення порушень Комплексні рішення

Область застосування та види оптоволоконного кабелю

У даний час оптоволоконна продукція замінила собою багато інших видів кабелів. В основному це сталося завдяки нижчій ціні виготовлення матеріалу. Сировиною для створення виробу служить пластик або скло, а в інших випадках мідь, що відрізняється вищою ціною. Крім цього, вага та загальні габарити кабелів зі скла або пластику мають нижчі показники. Ці факти формують популярність оптичної продукції.

 

Загальні характеристики оптоволоконних ліній

Окрім вищеописаних параметрів у низькій вартості, малій питомій вазі та розмірах, оптичне волокно має ще кілька позитивних моментів. Сигнали, що проходять через канали, практично не згасають і передаються безшумно, що зумовлює високу пропускну здатність, тобто збільшуються показники прийому та передачі імпульсу. Інформація передається таким чином, що її практично неможливо відстежити, а способи підключення не дозволяють зламати лінію звичайними методами.

Експлуатація оптичних проводів унеможливлює виникнення іскор, тому їх можна укладати в приміщеннях будь-якого призначення. Підключення до джерела здійснюється гальванічним способом, завдяки чому оптоволоконний кабель не потребує заземлення. Терміни експлуатації лінії цього типу також високі і становлять 20-25 років, після чого провідна здатність втрачається і настає процес деградації. З'єднання крапок здійснюється за допомогою зварювання або спеціальними муфтами – сплайсами.

 

Застосування оптоволоконного кабелю: загальні відомості

Кабелі цього виду поступово витісняють мідні різновиди з силових та комунікаційних мереж. Інтернет та телефонний зв'язок, кабельне телебачення, реструктуризація та систематизація схем різного призначення – ось далеко не повний перелік сфер, де може використовуватися оптичне волокно. Крім цього, кабель такого плану задіюється для створення освітлювальних ліній, що дозволяє забезпечувати декорування будівель світловими вивісками, макетами та іншою ілюмінацією, може застосовуватися як живлення датчиків та інших освітлювальних приладів.

 

Види та типи оптоволоконних кабелів

Видів даних комунікаційних пристроїв налічується чимало, що зумовлює сферу їх застосування. Вони різняться виконанням, характеристиками та призначенням. Наприклад, волоконно-оптичний кабель відрізняється від інших своїми характеристиками і може бути використаний в різних сферах. За призначенням канали бувають:

  • розподільними;
  • самонесучими;
  • підвісними;
  • підземними;
  • зовнішнього та внутрішнього застосування.

По суті, остання група включає всі види комунікаційних схем. Тобто вироби для зовнішнього та внутрішнього застосування поєднують канали для прокладання в ґрунт, каналізацію і можуть використовуватися як внутрішні мережі для подачі сигналу споживачеві. За виконання оптоволоконні кабелі поділяються на одномодові та багатомодові (мультимодові). Останні відрізняються меншою вартістю, більшою функціональністю та простою технологією виготовлення. Також вони широко використовуються в магістральних мережах високої пропускної здатності та більшої протяжності. Одномодові кабелі мають осердя дуже маленького діаметру, що характеризує складніший процес їх виготовлення.

Оптоволоконні кабелі мають стандарт якості, який задає структуру та вимоги до продуктивності окремих ліній. Усі основні характеристики мереж та схем подібного виконання можна знайти на спеціалізованих порталах, що займаються реалізацією цієї продукції та створенням високотехнологічних комунікаційних систем.

Адреса

Україна, Львів, вул. Зелена, 149, корпус 8а

Графік роботи

Пн – Пт 08:00 – 18:00 Сб – Вс вихідний

Email

Адреса

Адрес Германия, г. Берлин, Grossbeerenstrasse 46-52

Колл-центр

Адреса
м Львів, вулиця Зелена, 149, корпус 8а
Колл-центр
Адреса
м. Київ, вул. Академіка Кримського, 4А, 02000
Колл-центр