Пн – Пт 08:00 – 18:00 Сб – Вс вихідний

+38(067)626-01-80
(0)
  • У кошику порожньо!

WAGA SMART PARKING DOZOR - система моніторингу і виявлення порушень Комплексні рішення

Як вибрати серверні шафи

Якщо Вам потрібно  вибрати напольні або настінні серверні телекомунікаційні шафи Треба розуміти де він буде використовуватися, а також яке обладнання буде в нього встановлене

Види телекомунікаційних шаф:

Настінні розбірні легкі у монтажі та забезпечують простий доступ до обладнання. Їх можна легко встановити на стіну в маленькій кімнаті або  кладовці,,що робить їх ідеальними для використання невеличкими компаніями.

  • Настінні розбірні забезпечують трохи більш високий рівень захисту для обладнання від несанкціонованого доступу і використовують їх в місяцях з великою проходимістю людей, наприклад коридор, або  під’їзд..
  • Напольні розбірні шафи дозволяють легко маніпулювати обладнанням і проводами під час установки та обслуговування, дозволяють оперативно переміщувати обладнання, навіть по великій території підприємства

Напольні нерозбірні мають стійку конструкцію та забезпечують високий рівень захисту для серверного обладнання.

Де купувати та на що звертати увагу

При виборі виробника слід звернути увагу на репутацію та відгуки, досвід роботи на ринку та гарантійні умови. Важливо обирати відомих та перевірених виробників, які забезпечують якість та надійність своїх продуктів. Виробники, які вже довгий час успішно працюють на ринку, можуть забезпечити оптимальну якість і підтримку післяпродажного обслуговування.
Загалом, вибір настінних чи напольних серверних телекомунікаційних шаф залежить від конкретних потреб і умов експлуатації, але обидва варіанти можуть забезпечити ефективну організацію та безпеку вашої телекомунікаційної інфраструктури.

 

Адреса

Україна, Львів, вул. Зелена, 149, корпус 8а

Графік роботи

Пн – Пт 08:00 – 18:00 Сб – Вс вихідний

Email

Адреса

Адрес Германия, г. Берлин, Grossbeerenstrasse 46-52

Колл-центр

Адреса
м Львів, вулиця Зелена, 149, корпус 8а
Колл-центр
Адреса
м. Київ, вул. Академіка Кримського, 4А, 02000
Колл-центр