Пн – Пт 08:00 – 18:00 Сб – Вс вихідний

+38(067)626-01-80
(0)
  • У кошику порожньо!

WAGA SMART PARKING DOZOR - система моніторингу і виявлення порушень Комплексні рішення

Блоки розеток для серверних шаф

Телекомунікаційні стійки та шафи дозволяють акуратно розмістити у них все необхідне обладнання. Для його підключення потрібна різна кількість електророзеток із гарантованими параметрами. Блок розеток для серверної шафи допомагає легко вирішити цю проблему. Завдяки пристрою розподіляється електроживлення на споживачі, знижується навантаження на мережу, забезпечується безпечна та стабільна робота чутливої ​​цифрової апаратури.

Що потрібно знати під час вибору мережевих фільтрів?

Особливості розеток у серверну шафу

Мережевий фільтр у серверну стійку має стандартизовані розміри і призначений для монтажу на напрямні 19-дюймової шафи. За допомогою отворів кріплення на корпусі блок розеток можна встановлювати і на стіни.

Кількість місць підключення є одним із основних характеристик мережевих фільтрів. Їх може бути від трьох до 24 штук. Найпоширенішими вважаються пристрої на 6, 8 чи 9 місць. Бажано робити резерв на одне - два запасні гнізда підключення.

Також варто враховувати, що вироби в металевому блок-корпусі стійкі до зовнішніх дій. Пластикові екземпляри будуть оптимальним варіантом для конструкцій із невеликою вантажопідйомністю.

Конструкція серверних мережевих фільтрів

Стійковий мережевий фільтр – це набір розеток у металевому або пластиковому корпусі, зі спеціальними кріпленнями до напрямних серверних шаф або рекових стояків. Маючи монтажну ширину 10 або 19 дюймів, вони підходять для будь-якої серверної стійки та шафи.
Деякі пристрої комплектуються вимикачем з підсвічуванням та кабелем. Вони здатні не тільки розподілити електроживлення між приладами, але й придушити високочастотні та імпульсні перешкоди. А вбудований запобіжник знеструмить дорогу апаратуру при сильних перепадах електроенергії. Також можливе самостійне вимкнення всіх приладів від електромережі.

Види рекових мережевих фільтрів

Велика різноманітність типів системних фільтрів дає можливість підібрати відповідні вироби. І тут слід звернути увагу на деякі відмінності моделей, а саме:

  1. Типи електророзеток. Стандартна комплектація розрахована на використання звичайної вилки. Проте є марки із С13 роз'ємом.
  2. Висота. Вона становить один або півтора юніти (1 U = 44,45 мм).
  3. Максимальна сила струму, що підтримує блок. Пристрої витримують 10, 16, 20А та більше.
  4. Наявність дроту. Деякі пристрої комплектуються шнуром завдовжки 1,8 або 2 метри. Мережевий фільтр без кабелю можна безпосередньо підключати до джерела безперебійного живлення за допомогою гнізда С13.

Знаючи ці нюанси, можна легко вибрати модель для вертикального або горизонтального монтажу.

Адреса

Україна, Львів, вул. Зелена, 149, корпус 8а

Графік роботи

Пн – Пт 08:00 – 18:00 Сб – Вс вихідний

Email

Адреса

Адрес Германия, г. Берлин, Grossbeerenstrasse 46-52

Колл-центр

Адреса
м Львів, вулиця Зелена, 149, корпус 8а
Колл-центр
Адреса
м. Київ, вул. Академіка Кримського, 4А, 02000
Колл-центр