Пн – Пт 08:00 – 18:00 Сб – Вс вихідний

+38(067)626-01-80
(0)
  • У кошику порожньо!

WAGA SMART PARKING DOZOR - система моніторингу і виявлення порушень Комплексні рішення

Антивандальних ящики та місця їх установки

Антивандальні ящики є одним із засобів захисту обладнання від вандалізму. Компанії та організації встановлюють їх у різних місцях.

Хто встановлює

Охоронні агентства: використовують металеві ящики для зберігання обладнання, такого як відеореєстратори, системи відеоспостереження, резервні джерела живлення, такі як LiFePO4 акумулятори, що прийшли на зміну звичайним акумуляторам.

Інтернет-провайдери: Встановлюють антивандальні скриньки для захисту обладнання, що забезпечує інтернет-послуги, наприклад маршрутизатори, почти та інше мережеве обладнання.
Домофонні компанії: Компанії, що займаються встановленням та обслуговуванням домофонних систем, використовують антивандальні ящики для захисту обладнання від пошкоджень, крадіжки та несанкціонованого доступу. Оператори мобільного та провідного зв'язку – антивандальні ящики використовують для комутаційних пристроїв, антен та іншого обладнання для передачі сигналу.
Комунальні підприємства: можуть встановлювати антивандальні ящики для захисту лічильників, систем обліку та іншого обладнання на вулицях та громадських місцях, якщо вони відповідають нормам ІР.

Приміщення для встановлення

Антивандальні ящики можуть бути встановлені у різних місцях для забезпечення максимального захисту обладнання. Серед них:
Під'їзди житлових будинків: Для захисту комунікаційного обладнання, такого як дротовий телефонний зв'язок та інтернет.
Сходові клітки будинків та офісних будівель: Для розміщення обладнання зв'язку та безпеки.
Тамбури: Для встановлення систем контролю доступу, відеоспостереження та іншого обладнання.
Горища: Для захисту обладнання від впливу зовнішніх факторів та доступу несанкціонованих осіб.
Коридори громадських місць: Для забезпечення безпеки та контролю обладнання, наприклад системи пожежної сигналізації та відеоспостереження.

Яке обладнання

Антивандальні ящики часто містять інше обладнання, залежно від специфіки завдань та потреб компанії. Кінцева комплектація обладнання визначається конкретними потребами компанії та вимогами безпеки об'єкта.

Адреса

Україна, Львів, вул. Зелена, 149, корпус 8а

Графік роботи

Пн – Пт 08:00 – 18:00 Сб – Вс вихідний

Email

Адреса

Адрес Германия, г. Берлин, Grossbeerenstrasse 46-52

Колл-центр

Адреса
м Львів, вулиця Зелена, 149, корпус 8а
Колл-центр
Адреса
м. Київ, вул. Академіка Кримського, 4А, 02000
Колл-центр