Пн – Пт 08:00 – 18:00 Сб – Вс вихідний

+38(067)626-01-80
(0)
  • У кошику порожньо!

WAGA SMART PARKING DOZOR - система моніторингу і виявлення порушень Комплексні рішення

Оптоволоконний кабель- сучасний вид кабелю

Сучасний вид кабелю

Оптоволокно - це найсучасніший вид кабелю, який проводить імпульс світла, що переносить інформацію. Електроживлення за допомогою такого кабелю передавати не вийде, так як він може передавати виключно сигнал. Оптоволоконний кабель вивів швидкість передачі даних на новий рівень - вона істотно зросла.

Переваги оптоволокна:

• висока швидкість передачі даних (до 10 Гбіт / с);
• не боїться впливу навколишнього середовища;
• не боїться електромагнітних завад;
• може передавати сигнал практично на будь-які відстані;
• не нагрівається при експлуатації;
• якість сигналу не падає навіть при його передачі на великі відстані;
• не потрібен екран для захисту від блукаючих струмів;
• не є привабливим для крадіжки, так як в його складі немає металу;
• високий рівень безпеки передачі даних (врізатися в кабель майже неможливо).

 

Недоліки оптоволокна

З мінусів варто виділити те, що ремонт оптоволокно трудомістке, тому якщо станеться розрив кабелю, то потрібне спеціальне обладнання. Також матеріал є досить крихким, через що слід уникати його зламу. І останнє - для того, щоб перетворювати сигнал, потрібно використовувати спеціальне обладнання.
Головний конкурент оптоволокна - кручена пара. Цей провідник коштує дешевше, тому до цих пір у великій кількості випадків його застосування є більш доцільним.

 

Прокладка оптоволокна

Стандартно оптоволокно прокладають всередині приміщень для телекомунікаційних шаф, так як воно не має броні. Але є і спеціальні види оптоволоконних кабелів, які можна розташовувати під водою або під землею (вони броньовані).
Способів прокладки оптоволокна існує кілька, а вибір залежить від самого проекту. Стандартні способи - це прокладка кабелю в кабельній каналізації або на відкритому грунті. Але є і кілька інноваційних способів, таких як навівка на грозотрос або прокладка за допомогою горизонтального методу буріння.

Прокладка оптоволоконного кабелю в будинках може здійснюватися за допомогою кабель-каналів, а також під підвісною стелею. Також можуть використовуватися кабельні лотки.
Якщо необхідно виконати прокладку оптоволокна по повітрю, то попередньо слід розрахувати всі впливають на нього навантаження. Натяг кабелю, прокладеного по опорах, не повинно перевищувати 60% від його міцності на розрив.

Як опори для оптоволокна можуть виступати ЛЕП і комунікаційні лінії, при цьому відстань між опорами не повинна перевищувати 100 метрів. Скловолокно, призначене для повітряної прокладки, містить в собі склопластик, який підвищує його характеристики.
Для розташування оптоволокна в землі використовується спеціальна броня (найчастіше армована).

Адреса

Україна, Львів, вул. Зелена, 149, корпус 8а

Графік роботи

Пн – Пт 08:00 – 18:00 Сб – Вс вихідний

Email

Адреса

Адрес Германия, г. Берлин, Grossbeerenstrasse 46-52

Колл-центр

Адреса
м Львів, вулиця Зелена, 149, корпус 8а
Колл-центр
Адреса
м. Київ, вул. Академіка Кримського, 4А, 02000
Колл-центр