Пн – Пт 08:00 – 18:00 Сб – Вс вихідний

+38(067)626-01-80
(0)
  • У кошику порожньо!

WAGA SMART PARKING DOZOR - система моніторингу і виявлення порушень Комплексні рішення

Муфти для оптичних кабелів

Невід'ємними складовими елементами волоконно-оптичних ліній зв'язку, інакше іменованих ВОЛЗ, прийнято вважати оптичні муфти. Їх застосування обумовлено тим, що така муфта здатна захистити оптичний кабель у місцях механічного з'єднання чи зварювання від різних зовнішніх впливів.

Головне, навіщо необхідно стежити в обов'язковому порядку - той факт, щоб муфта гарантувала максимальну щільність загортання оптичного кабелю. Тільки в цьому випадку вдасться уникнути розриву та виривання з'єднання від різних навантажень, що впливають на лінію.

Переваги установки муфти для оптичного кабелю

При установці такої муфти, слід звернути пильну увагу, на те, чи має муфта для оптичного кабелю такими перевагами, як герметичність, стійкість до механічних впливів та впливів навколишнього середовища, чи легко вона піддається монтажу та ремонту, чи передбачає підключення додаткового кабелю, тривалість терміну експлуатації.

Кріплення муфти

Кріплення муфти може бути проведено різними типами сердечників. Це може бути і модульна конструкція, і вільні волокна, і профільний сердечник. Має цю складову частину та низку інших переваг.

Основними причинами, що мотивують до того, щоб використовувати оптичні муфти, вважають виконання комутаційної функції, яка дозволяє проводити виведення певної частини волокон з кабелю приєднання за допомогою сполучного шнура певного активного обладнання.

Якщо такий кабель ушкоджується, то проміжні муфти дозволяють швидко провести його зрощення, виконати ремонт і захистити з'єднання від несприятливих факторів. Переважно муфти цього задіяні при створенні довгих волоконно-оптичних магістралей. Також бандажна стрічка – важливий елемент у виробництві, що дуже часто використовується для закріплення опор.

Благоволить активному використанню цього елемента та його конструкція. У ній міститься герметична прокладка, корпус із стійкого до впливу хімічних та механічних речовин пластику високої міцності, механізму фіксації та сплайс касети, що задіюється для захисту та укладання механічних чи зварних з'єднань оптичних волокон.

Конструкційні особливості муфти для оптичного кабелю

Не зайвим буде згадати і про конструкційні особливості виробу. За способом герметизації він може бути як під термоусадку, так і механічний. А за способом монтажу розрізняють тупикові та прохідні муфти. Першим характерний виведення та введення кабелю лише з одного боку, а другим – з протилежних.

Адреса

Україна, Львів, вул. Зелена, 149, корпус 8а

Графік роботи

Пн – Пт 08:00 – 18:00 Сб – Вс вихідний

Email

Адреса

Адрес Германия, г. Берлин, Grossbeerenstrasse 46-52

Колл-центр

Адреса
м Львів, вулиця Зелена, 149, корпус 8а
Колл-центр
Адреса
м. Київ, вул. Академіка Кримського, 4А, 02000
Колл-центр